DEL2V2P500H30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DEL2V2P500H30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DEL2V2P500H30LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 2POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 (כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, שקעי נקבה ופיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DEL2V2P500H30LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (M3)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
30A
סוג מחבר
תקע, שקעי נקבה ופיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
1
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
1 (DE, E) - 2V2, 2W2C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C