ID25S33E4GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
ID25S33E4GV00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ID25S33E4GV00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליאסטר
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C