SFV14R-3STBE1HLF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN FPC BOTTOM 14POS 0.5MM R/A |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 14 חיבורים FPC מחברי מגעים, למטה 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SFV14R-3STBE1HLF דגמים |
קטגוריה | סוג קצה כבל ישר, קוני |
יצרן Amphenol ICC (FCI) | חומר מגע ארד זרחני |
סדרה | גימור מגע זהב |
סטטוס החלק פעיל | חומר מפעיל (Actuator) פוליפנילן סולפיד (PPS), ממולא זכוכית, ללא הלוגן |
סוג שטוח וגמיש FPC | מאפיינים כוח החדרה אפס (ZIF) |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית, זווית ישרה | ערך נקוב של המתח 50V |
סוג מחבר/מגע מגעים, למטה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
מספר המיקומים 14 | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
פסיעה 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |