SFV16R-1STE1HLF
SFV16R-1STE1HLF
SFV16R-1STE1HLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-4313-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-4313-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-4313-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFV16R-1STE1HLF
תיאור
CONN FFC BOTTOM 16POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
SFV16R-1STE1HLF דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
גימור מגע
בדיל
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
16
דירוג זרם (אמפר)
0.5A