SFV22R-2STE1HLF
SFV22R-2STE1HLF
SFV22R-2STE1HLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-4319-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-4319-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-4319-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFV22R-2STE1HLF
תיאור
CONN FFC FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SFV22R-2STE1HLF דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
עם חריצים
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
בדיל
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית, ללא הלוגן
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פוליפנילן סולפיד (PPS), ממולא זכוכית, ללא הלוגן
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
22
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A