SFV24R-2STE1HLF
SFV24R-2STE1HLF
SFV24R-2STE1HLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-4321-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-4321-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-4321-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFV24R-2STE1HLF
תיאור
CONN FFC FPC TOP 24POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
SFV24R-2STE1HLF דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
עם חריצים
גימור מגע
בדיל
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
24
דירוג זרם (אמפר)
0.5A