SCE2-B-76A07-14SN-001 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 623-SCE2-B-76A07-14SN-001-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN PLUG FMALE 14POS GOLD SLDR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 14 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה לחם (Solder) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | חומר המעטה פליז |
יצרן | גימור המעטה שחור |
סדרה | גימור מגע - חיבור זהב |
אריזה שקית | צבע שחור |
סטטוס החלק פעיל | הגנת חדירות IP68 - אטים אבק, חסין מים |
סוג מחבר | סיכוך |
מספר המיקומים 14 | דירוג זרם (אמפר) 1.5A, 3A, 7.5A |
גודל מעטה - תחיב 7-14 | ערך נקוב של המתח 400VAC |
סוג ההרכבה הרכבה בלוח, חור מעבר | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |