NX-A11WAM-P27XBC0-0000
מק"ט מוצר של DigiKey
1967-NX-A11WAM-P27XBC0-0000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NX-A11WAM-P27XBC0-0000
תיאור
CONN PLUG MALE 27POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 מחבר עגול עם מיקום תקע, פיני זכר גביע הלחמה
קטגוריה
גימור המעטה
ניקל קטליטי
יצרן
גימור מגע - חיבור
זהב
סדרה
צבע
כסף
אריזה
בתפזורת
הגנת חדירות
IP68/IP69K - אטום לאבק, חסין מים, אטום למים
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
סוג מחבר
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
27
ערך נקוב של המתח
750V
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
פתח כבלים
0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-51°C ~ 125°C