SCE2-B-76A07-14SN-001
מק"ט מוצר של DigiKey
623-SCE2-B-76A07-14SN-001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCE2-B-76A07-14SN-001
תיאור
CONN PLUG FMALE 14POS GOLD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה לחם (Solder)
קטגוריה
חומר המעטה
פליז
יצרן
גימור המעטה
שחור
סדרה
גימור מגע - חיבור
זהב
אריזה
שקית
צבע
שחור
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP68 - אטים אבק, חסין מים
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
14
דירוג זרם (אמפר)
1.5A, 3A, 7.5A
גודל מעטה - תחיב
7-14
ערך נקוב של המתח
400VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C