PC16SH-10CP11-205A3030-TA
מק"ט מוצר של DigiKey
1993-PC16SH-10CP11-205A3030-TA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PC16SH-10CP11-205A3030-TA
תיאור
POT 2M OHM 1/5W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2M Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W נעל הלחמה
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Amphenol Piher Sensing Systems
סוג כוונון
כוונון צידי
סדרה
סיבוב
300°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
2M
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±30%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W
0.246‏ אינץ' (6.25‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
תבריג תותב
M10 x 0.75
מספר הסיבובים
1.0
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
הולך וצר (Taper)
לינארי
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.709"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.630"‎‏ (18.00 מ"מ ×‏ 16.00 מ"מ)‎