PT15NH05-474A2020-I-PM-S
מק"ט מוצר של DigiKey
1993-PT15NH05-474A2020-I-PM-S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PT15NH05-474A2020-I-PM-S
תיאור
TRIMMER 470K OHM 0.25W PC PIN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 kOhms 0.25W, 1/4W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) פחמן 1.0 סיבוב כוונון צידי
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Amphenol Piher Sensing Systems
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
470 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W