T21AH-M0607-504A2020-TA
מק"ט מוצר של DigiKey
1993-T21AH-M0607-504A2020-TA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T21AH-M0607-504A2020-TA
תיאור
POT 500K OHM 1/4W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
500k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.25W, 1/4W פיני PC
התנגדות (Ohms)
500k
טולרנס
±20%
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W