135101-R1-18.00 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Cinch Connectivity Solutions Johnson
קיים במלאי: 32
גיליון נתונים
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA שינוי צורה ידני ‎.085 18.00‏ אינץ' (457.20‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
135101-R1-18.00
מק"ט מוצר של DigiKey
ACX1673-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
135101-R1-18.00
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 18"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מין המגע השני
זכר
יצרן
Amphenol RF
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
אריזה
שקית
אורך
18.00‏ אינץ' (457.20‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג כבל
שינוי צורה ידני ‎.085
סגנון
SMA ל-SMA
אימפדנס כולל
50 Ohms
מחבר ראשון
תקע SMA
תדר - מקס'
12.4 GHz
מין המגע הראשון
זכר
צבע
אפור
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
מספר מוצר בסיס
מחבר שני
תקע SMA
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
תחליפים (1)
0 :‏ במלאי
בדיקת זמן האספקה
בקשת הודעה על מלאי
שקית
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
:‏ במלאי254
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
:‏ במלאי194
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
:‏ במלאי48
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
:‏ במלאי63
COAX CABLE SMA TO SMA 7"