135101-R1-24.00
מק"ט מוצר של DigiKey
ACX1674-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
135101-R1-24.00
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 24"
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA שינוי צורה ידני ‎.085 24.00‏ אינץ' (609.60‏ מ"מ)
אורך
24.00‏ אינץ' (609.60‏ מ"מ)
סוג כבל
שינוי צורה ידני ‎.085
אימפדנס כולל
50 Ohms
תדר - מקס'
12.4 GHz
צבע
אפור
משאבים נוספים
9 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
אורך חלופי
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
:‏ במלאי254
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
:‏ במלאי194
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
:‏ במלאי48
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
:‏ במלאי63
COAX CABLE SMA TO SMA 7"