175101-R2-12.00
מק"ט מוצר של DigiKey
ACX2121-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
175101-R2-12.00
תיאור
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים סוג N ל-סוג N שינוי צורה ידני ‎.141 12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
קטגוריה
מחבר שני
תקע N-Type
יצרן
Amphenol RF
מין המגע השני
זכר
אריזה
בתפזורת
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
סטטוס החלק
פעיל
אורך
12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
סגנון
סוג N ל-סוג N
סוג כבל
שינוי צורה ידני ‎.141
מחבר ראשון
תקע N-Type
אימפדנס כולל
50 Ohms
מין המגע הראשון
זכר
צבע
אפור
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
0 :‏ במלאי
בדיקת זמן האספקה
בקשת הודעה על מלאי
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
:‏ במלאי6
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"