AHDP06-24-91S-BS1-K06M
מק"ט מוצר של DigiKey
889-2827-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AHDP06-24-91S-BS1-K06M
תיאור
CONN PLUG FMALE 9P NICKEL CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה מלחץ
קטגוריה
גימור מגע - חיבור
ניקל
יצרן
צבע
שחור
סדרה
הגנת חדירות
IP67/IP69K - אטום לאבק, חסין מים, אטום למים
אריזה
בתפזורת
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell), אום צימוד
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
9
דירוג זרם (אמפר)
13A, 25A, 60A
גודל מעטה - תחיב
24-91
ערך נקוב של המתח
24VDC
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C