ATM13-12PA-BM03_2
ATM13-12PA-BM03
מק"ט מוצר של DigiKey
889-3328-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATM13-12PA-BM03
תיאור
CONN HEADER R/A 12POS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 12 חיבורים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATM13-12PA-BM03 דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
1.303‏ אינץ' (33.10‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
עגול
אריזה
מגש
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח, אוגן חיבור, אוגן הרכבה
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
הגנת חדירות
IP67
סגנון
צבע בידוד
אפור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250V