C14610B0160021
מק"ט מוצר של DigiKey
889-1568-ND
יצרן
Amphenol Tuchel Industrial
מק"ט מוצר של היצרן
C14610B0160021
תיאור
INSERT FEMALE 16POS+1GND SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
נקבה תחיב אפור 16+הארקה חיבורים בורג
קטגוריה
ערך נקוב של המתח
600V
יצרן
Amphenol Tuchel Industrial
דירוג זרם (אמפר)
10A
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C