P51-03-G-UC-I36-20MA-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-1181-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-03-G-UC-I36-20MA-000-000
תיאור
SENSOR 3 PSIG 20MA 1/4 - 18 NPT
תיאור מפורט
חיישן לחץ 3PSI (20.68kPa) מד מאוורר זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏ 4mA ~ 20mA גליל
קטגוריה
יציאה
4mA ~ 20mA
דיוק
±2%
סדרה
מתח - הספקה
8V ~ 30V
אריזה
בתפזורת
גודל יציאה
זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏
סוג לחץ
מד מאוורר
תצורת הסיומת
כבל‎3' ‎‎
לחץ פעולה
3PSI (20.68kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C