P51-100-G-G-P-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-1191-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-100-G-G-P-4.5V-000-000
תיאור
SENSOR 100PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
תיאור מפורט
חיישן לחץ 100PSI (689.48kPa) מד מאוורר זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
5V
תצורת הסיומת
Packard, 3 Pin
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C