P51-1500-S-I-P-4.5OVP-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
P51-1500-S-I-P-4.5OVP-000-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-1500-S-I-P-4.5OVP-000-000
תיאור
SENSOR 1500PSI 7/16-20 UNF 4.5V
תיאור מפורט
חיישן לחץ 1500PSI (10342.14kPa) מד אטום זכר - 7/16‏ אינץ' (11.11‏ מ"מ) UNF‏ 0.5V ~ 4.5V גליל
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
5V
אריזה
תיבה
גודל יציאה
זכר - 7/16‏ אינץ' (11.11‏ מ"מ) UNF‏
סוג לחץ
מד אטום
תצורת הסיומת
Packard, 3 Pin
לחץ פעולה
1500PSI (10342.14kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C