P51-200-G-A-I36-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-1003-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-200-G-A-I36-4.5V-000-000
תיאור
SENSOR 200PSIG 1/4NPT 4.5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ 200PSI (1378.95kPa) מד מאוורר זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
יצרן
Amphenol SSI Technologies
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
5V
אריזה
תיבה
גודל יציאה
זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏
סטטוס החלק
פעיל
סוג יציאה
מתוברג
יישומים
אוטומציה תעשייתית
מאפיינים
יציאה מוגברת, מקוזזת טמפרטורה
סוג לחץ
מד מאוורר
תצורת הסיומת
כבל‎3' ‎‎
לחץ פעולה
200PSI (1378.95kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C