P51-200-G-B-I36-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-1008-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-200-G-B-I36-4.5V-000-000
תיאור
SENSOR 200PSIG 1/8NPT 4.5V
תיאור מפורט
חיישן לחץ 200PSI (1378.95kPa) מד מאוורר זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
5V
גודל יציאה
זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏
סוג לחץ
מד מאוורר
תצורת הסיומת
כבל‎3' ‎‎
לחץ פעולה
200PSI (1378.95kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C