P51-500-S-B-I36-20MA-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-1118-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-500-S-B-I36-20MA-000-000
תיאור
SENSOR 500PSIS 1/8NPT 20MA
תיאור מפורט
חיישן לחץ 500PSI (3447.38kPa) מד אטום זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 4mA ~ 20mA גליל
קטגוריה
יציאה
4mA ~ 20mA
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
8V ~ 30V
אריזה
תיבה
גודל יציאה
זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏
סוג לחץ
מד אטום
תצורת הסיומת
כבל‎3' ‎‎
לחץ פעולה
500PSI (3447.38kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C