P51-500-S-B-P-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
P51-500-S-B-P-4.5V-000-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-500-S-B-P-4.5V-000-000
תיאור
SENSOR 500PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
תיאור מפורט
חיישן לחץ 500PSI (3447.38kPa) מד אטום זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
5V
גודל יציאה
זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏
סוג לחץ
מד אטום
תצורת הסיומת
Packard, 3 Pin
לחץ פעולה
500PSI (3447.38kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C