P51-75-A-G-P-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
P51-75-A-G-P-4.5V-000-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-75-A-G-P-4.5V-000-000
תיאור
SENSOR 75PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ 75PSI (517.11kPa) מוחלט זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
יצרן
Amphenol SSI Technologies
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
5V
אריזה
תיבה
גודל יציאה
זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏
סטטוס החלק
פעיל
סוג יציאה
מתוברג
יישומים
אוטומציה תעשייתית
מאפיינים
יציאה מוגברת, מקוזזת טמפרטורה
סוג לחץ
מוחלט
תצורת הסיומת
Packard, 3 Pin
לחץ פעולה
75PSI (517.11kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C