P52-100-A-2B-D-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-P52-100-A-2B-D-4.5V-000-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P52-100-A-2B-D-4.5V-000-000
תיאור מפורט
חיישן לחץ 100PSI (689.48kPa) מוחלט זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל‏, מתוברג
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
דיוק
±0.25%
סדרה
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
גודל יציאה
זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏
תצורת הסיומת
Deutsch, 3 Pin
סוג לחץ
מוחלט
לחץ מקסימלי
1000PSI (6894.76kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C