P52-1500-S-2A-P-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-P52-1500-S-2A-P-4.5V-000-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P52-1500-S-2A-P-4.5V-000-000
תיאור מפורט
חיישן לחץ 1500PSI (10342.14kPa) מד אטום זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל‏, מתוברג
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
דיוק
±0.25%
סדרה
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
גודל יציאה
זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏
תצורת הסיומת
Packard, 3 Pin
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C