P52-50-A-2A-P-4.5V-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-P52-50-A-2A-P-4.5V-000-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P52-50-A-2A-P-4.5V-000-000
תיאור
INDUSTRIAL PRESSURE SENSOR, 50 P
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ 50PSI (344.74kPa) מוחלט זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏ 0.5V ~ 4.5V גליל‏, מתוברג
קטגוריה
יציאה
0.5V ~ 4.5V
יצרן
Amphenol SSI Technologies
דיוק
±0.25%
סדרה
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
אריזה
בתפזורת
גודל יציאה
זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏
סטטוס החלק
פעיל
סוג יציאה
מתוברג
יישומים
אוטומציה תעשייתית, ונטילציה רפואית
תצורת הסיומת
Packard, 3 Pin
סוג לחץ
מוחלט
לחץ מקסימלי
500PSI (3447.38kPa)
לחץ פעולה
50PSI (344.74kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C