TC-240-BM-75-X
מק"ט מוצר של DigiKey
1946-TC-240-BM-75-X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC-240-BM-75-X
תיאור
TYPE BNC-MALE (PLUG) CRIMP CONNE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
BNC מחבר תקע, פין זכר 75Ohm תלוי חופשי (בשורה) לחם (Solder)
קטגוריה
תדר - מקס'
4 GHz
יצרן
מספר היציאות
1
סדרה
צבע בית
כסף
אריזה
שקית
חומר המגע המרכזי
פליז
סטטוס החלק
פעיל
חומר גוף
פליז
תצורת מחבר
גימור הגוף
ברונזה לבנה
סוג מחבר
תקע, פין זכר
ציפוי המגע המרכזי
זהב
סיומת המגעים
לחם (Solder)
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
סיומת הסיכוך
מלחץ
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה
75Ohm
ערך נקוב של המתח
500 V