C14610A0060021
מק"ט מוצר של DigiKey
889-1533-ND
יצרן
Amphenol Tuchel Industrial
מק"ט מוצר של היצרן
C14610A0060021
תיאור
INSERT MALE 6POS+1GND SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זכר תחיב אפור 6+הארקה חיבורים בורג
קטגוריה
ערך נקוב של המתח
600V
יצרן
Amphenol Tuchel Industrial
דירוג זרם (אמפר)
10A
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C