C14610B0160021 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 889-1568-ND |
יצרן | Amphenol Tuchel Industrial |
תיאור | INSERT FEMALE 16POS+1GND SCREW |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | נקבה תחיב אפור 16+הארקה חיבורים בורג |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ערך נקוב של המתח 600V |
יצרן Amphenol Tuchel Industrial | דירוג זרם (אמפר) 10A |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |