CN DELSS1.27
מק"ט מוצר של DigiKey
475-CNDELSS1.27TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-CNDELSS1.27CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-CNDELSS1.27DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN DELSS1.27
תיאור
EMITTER IR 947NM 100MA 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אינפרה-אדום (IR) פולט (אמיטר) nm‏947‏ 1.2V 100mA 2.9mW/sr ב-20mA 120° 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.2V
יצרן
ams-OSRAM USA INC.
זווית צפייה
120°
סדרה
כיוון
מבט עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 110°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
אינפרה-אדום (IR)
הרשאה
AEC-Q102
זרם - DC קדומני (If) (מקס')
100mA
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
עוצמת מקרין (Ie)‏ מינ' @ If
2.9mW/sr ב-20mA