GF CSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GFCSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GFCSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GFCSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GF CSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33
תיאור
LED OSLON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED OSLON® Optimal Horticulture Far Red 730nm (טיפוסי) 1212 (3030 מטרי)
קטגוריה
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
473mW (380mW ~ 565mW)
יצרן
טמפרטורה - בדיקה
25°C
סדרה
זווית צפייה
120°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
צבע
מארז ההתקן של הספק
SMD
אורך גל
730nm (טיפוסי)
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
350mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.090‏ אינץ' (2.29‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.95V
התנגדות תרמית של המארז
2°C/W
זרם - מקס'
1A