GR CS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GRCS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GRCS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GRCS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GR CS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18
תיאור
67000
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED OSLON® SSL 80 אדום 626nm (620nm ~ 632nm) 1212 (3030 מטרי)
קטגוריה
זרם - מקס'
1A
יצרן
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
87lm (76.3lm ~ 97lm)
סדרה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זווית צפייה
80°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
אורך גל
626nm (620nm ~ 632nm)
מארז ההתקן של הספק
זרם - בדיקה
350mA
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.1V