GW CS8PM1.PM-LRLT-A636-1-350-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A636-1-350-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A636-1-350-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GWCS8PM1.PM-LRLT-A636-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED OSLON WARM WHT 3500K SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED OSLON® SSL 80 לבן, חם 3500K 2.85V 350mA 80° 1212 (3030 מטרי)
קטגוריה
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
70
יצרן
זרם - מקס'
1.3A
סדרה
זווית צפייה
80°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
צבע
מארז ההתקן של הספק
SMD
CCT‏ (K)
3500K
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
שטף ב- 85°C, זרם - בדיקה
147lm (130lm ~ 164lm)
גובה - מקובע (מרבי)
0.091‏ אינץ' (2.30‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
350mA
התנגדות תרמית של המארז
3.7°C/W
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.85V