GW JCLPS2.EM-H3H8-XX51-1-65-2-R33
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWJCLPS2.EM-H3H8-XX51-1-65-2-R33TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWJCLPS2.EM-H3H8-XX51-1-65-2-R33CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GWJCLPS2.EM-H3H8-XX51-1-65-2-R33DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED DURIS E3 COOL WHT 6500K SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED DURIS® E 3 לבן, קר 6500K 2.95V 65mA 120° 1106 (2815 מטרי)
קטגוריה
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
יצרן
זרם - מקס'
150mA
סדרה
זווית צפייה
120°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1106 (2815 מטרי)
צבע
מארז ההתקן של הספק
SMD
CCT‏ (K)
6500K
גודל / מידה
אורך 0.110‏ אינץ' x‏ רוחב 0.055‏ אינץ' (2.80 מ"מ x‏ 1.40‏ מ"מ)
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
37lm (32lm ~ 41lm)
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
65mA
התנגדות תרמית של המארז
34°C/W
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.95V