GW JTLMS3.EM-G9H1-XX53-1-60-R33
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWJTLMS3.EM-G9H1-XX53-1-60-R33TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWJTLMS3.EM-G9H1-XX53-1-60-R33CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GWJTLMS3.EM-G9H1-XX53-1-60-R33DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
תיאור מפורט
תאורת LED DURIS® E 2835 לבן, קר 5000K 5-StepMacAdam Ellipse 3.15V 60mA 120° 2-SMD, No Lead
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
143lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סדרה
זרם - מקס'
90mA
מארז‏ / תיבה
2-SMD, No Lead
CCT‏ (K)
5000K 5-StepMacAdam Ellipse
מארז ההתקן של הספק
2-SMD
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
27lm (24lm ~ 30lm)
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.108‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.74‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
60mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.83‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
3.15V
התנגדות תרמית של המארז
60°C/W