GW P9LT31.EM-PSPU-XX51-1-150-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWP9LT31.EM-PSPU-XX51-1-150-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWP9LT31.EM-PSPU-XX51-1-150-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED DURIS S8 COOL WHT 6500K SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED DURIS® S 8 לבן, קר 6500K 31V 150mA 120° 2020 (5050 מטרי)
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
137lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סדרה
זרם - מקס'
200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
2020 (5050 מטרי)
CCT‏ (K)
6500K
מארז ההתקן של הספק
SMD
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
637lm (563lm ~ 710lm)
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
150mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
31V
התנגדות תרמית של המארז
4.1°C/W