GW P9LT32.EM-PSPU-XX53-1-750-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWP9LT32.EM-PSPU-XX53-1-750-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWP9LT32.EM-PSPU-XX53-1-750-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED DURIS S8 COOL WHT 5000K SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED DURIS® S 8 לבן, קר 5000K 6.2V 750mA 120° 2020 (5050 מטרי)
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
137lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סדרה
זרם - מקס'
1A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
2020 (5050 מטרי)
CCT‏ (K)
5000K
מארז ההתקן של הספק
SMD
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
637lm (563lm ~ 710lm)
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
750mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
6.2V
התנגדות תרמית של המארז
3.7°C/W