GW Q9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWQ9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWQ9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GWQ9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED OSCONIQ WARM WHT 3000K 2020
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED OSCONIQ® S 5050 לבן, חם 3000K 22.1V 45mA 120° 2020 (5050 מטרי)
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
231 lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סדרה
זרם - מקס'
265mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
2020 (5050 מטרי)
CCT‏ (K)
3000K
מארז ההתקן של הספק
2020
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
230lm (190lm ~ 270lm)
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
45mA
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
22.1V
התנגדות תרמית של המארז
1.1°C/W