GW QSLPS1.CM-K3K5-XX58-79-1-150-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWQSLPS1.CM-K3K5-XX58-79-1-150-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWQSLPS1.CM-K3K5-XX58-79-1-150-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GWQSLPS1.CM-K3K5-XX58-79-1-150-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
OSCONIQ E 3030 LED
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED null לבן, חם 2700K 6.15V 150mA 120° 1212 (3030 מטרי)
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
133lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
90
סדרה
זרם - מקס'
200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
CCT‏ (K)
2700K
מארז ההתקן של הספק
1212
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
123lm‏ (115lm ~ 130lm)
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
150mA
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
6.15V
התנגדות תרמית של המארז
14°C/W