GW QTLTS1.EM-H5J1-XX52-1-65-R33
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GWQTLTS1.EM-H5J1-XX52-1-65-R33TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GWQTLTS1.EM-H5J1-XX52-1-65-R33CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GWQTLTS1.EM-H5J1-XX52-1-65-R33DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED OSCONIQ COOL WHT 5700K 1411
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED OSCONIQ® E 2835 לבן, קר 5700K 2.7V 65mA 120° 1411 (3528 מטרי)
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
234lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סדרה
זרם - מקס'
250mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי)
CCT‏ (K)
5700K
מארז ההתקן של הספק
1411
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
41lm (34lm ~ 47lm)
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
65mA
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.7V
התנגדות תרמית של המארז
11°C/W