GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1-150-R33
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GYJTLPS1.13-JMKN-5F5G-1-150-R33TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GYJTLPS1.13-JMKN-5F5G-1-150-R33CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GYJTLPS1.13-JMKN-5F5G-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
MID POWER LED FOR INDOOR APPLICA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED DURIS® E 2835 צהוב 1411 (3528 מטרי)
קטגוריה
זרם - מקס'
200mA
יצרן
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
68lm (56lm ~ 80lm)
סדרה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי)
זרם - בדיקה
150mA
מארז ההתקן של הספק
1411
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
3.1V