KR DMLQ32.23-6K6M-26-M3W3-700-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-KRDMLQ32.23-6K6M-26-M3W3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-KRDMLQ32.23-6K6M-26-M3W3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-KRDMLQ32.23-6K6M-26-M3W3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
MID-POWER LED FOR SIGNALING APPL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED SYNIOS® P2720 אדום 621nm (612nm ~ 630nm) 1108 (2720 מטרי)
קטגוריה
זרם - מקס'
800mA
יצרן
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
152lm (80lm ~ 224lm)
סדרה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
אורך גל
621nm (612nm ~ 630nm)
מארז ההתקן של הספק
1108
זרם - בדיקה
700mA
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.45V