LUW CRDP-LRLT-HPJR-1-350-R18 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 475-LUWCRDP-LRLT-HPJR-1-350-R18TR-ND - סרט וסליל (TR) |
יצרן | |
תיאור | LED OSLON COOL WHITE 6000K CSDM |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תאורת LED OSLON® SSL 150 Horticulture לבן, קר 6000K 2.95V 350mA 150° 1212 (3030 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Lumens/Watt @ זרם - בדיקה 142lm/W |
יצרן | CRI (אינדקס נאמנות צבעים) 70 (טיפוסי) |
סדרה | זרם - מקס' 1A |
אריזה סרט וסליל (TR) | זווית צפייה 150° |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
צבע | מארז / תיבה 1212 (3030 מטרי) |
CCT (K) 6000K | מארז ההתקן של הספק CSDM |
זרם - בדיקה 350mA | גובה - מקובע (מרבי) 0.062 אינץ' (1.58 מ"מ) |
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי) 2.95V | התנגדות תרמית של המארז 9.6°C/W |