LUW W5AM-LXLY-6P7R-0-350-R18-Z
מק"ט מוצר של DigiKey
475-LUWW5AM-LXLY-6P7R-0-350-R18-ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LUW W5AM-LXLY-6P7R-0-350-R18-Z
תיאור
LED GOLDEN DRAGON COOL WHT 2SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED Golden DRAGON® Plus לבן, קר 6000K 3.2V 350mA 170° ‎2-SMD, כנפי שחף, פדים חשופים
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
117lm/W
יצרן
זרם - מקס'
1A
סדרה
זווית צפייה
170°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
‎2-SMD, כנפי שחף, פדים חשופים
צבע
מארז ההתקן של הספק
2-SMD
CCT‏ (K)
6000K
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
131lm (112lm ~ 150lm)
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
350mA
התנגדות תרמית של המארז
6.5°C/W
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
3.2V