LM4040AEX3-2.5+T
מק"ט מוצר של DigiKey
175-LM4040AEX3-2.5+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
175-LM4040AEX3-2.5+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
175-LM4040AEX3-2.5+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040AEX3-2.5+T
תיאור
IC VREF SHUNT 2.5V SC70
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.1% ‎SC-70-3‎
מודלים EDA/CAD
LM4040AEX3-2.5+T דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
יצרן
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
35µVrms
זרם - קתודה
65 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SC-70-3‎
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.1%