MAX1726EUK18+T
מק"ט מוצר של DigiKey
175-MAX1726EUK18+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
175-MAX1726EUK18+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
175-MAX1726EUK18+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX1726EUK18+T
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 20MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 20mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAX1726EUK18+T דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
4.5 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - כניסה (מקס')
12V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V