MAX1792EUA33+
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX1792EUA33+-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX1792EUA33+
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן (קבוע) 1 יציאה 500mA 8-uMAX-EP|8-uSOP-EP
מודלים EDA/CAD
MAX1792EUA33+ דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.25‏ ב-mA‏500‏
אריזה
צינור
זרם - רגיעה (Iq)
250 µA
פונקציות בקרה
אפשור, איפוס
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.25V (3.3V)